Home / Fotoğraf Yarışmaları / Çöpün Doğadaki Yolculuğu – Fotoğraf Yarışması

Çöpün Doğadaki Yolculuğu – Fotoğraf Yarışması

YARIŞMANIN AMACI

Doğaya sahip çıkmak konusunda farkındalık yaratacak, Çöpü azaltmanın, yeniden kullanımın, geri dönüşümün ve çöpü doğru yere atmanın önemini farklı bakış açıları ile topluma, kamuoyuna aktaracak çalışmaların yaratımı ve yayınlanmasını sağlamak yarışmanın amacıdır.

Tüketim ve çöp atma alışkanlıklarımızın, farkında olalım, olmayalım çevreye bıraktıklarımızın doğa üzerindeki etkilerini, gereksiz yere tükettiğimiz, çevreye attığımız her bir parçayla aslında kendi geleceğimizi tükettiğimizi anlatan, senin gözünden doğada nasıl bir etki yarattığını gösteren bir kare ya da yeni ve doğru tüketim alışkanlıklarını anlatan, doğada her geçen gün artan çöp ve kirliliğe karşı fırsatları ve bireysel duruşlarımızı ifade eden fotoğraflarla yarışmaya katılabilirsin. Tamamen bilgisayar yazılımları ile oluşturulmuş veya fotoğrafik içeriğe sahip olmayan görüntüler kabul edilmeyecektir. Gönderilecek eserlerin kısa kenarının en az 2300 piksel, bit derinliğinin 300 DPI olması gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin:Şartname

ÖDÜLLER

  • Birincilik Ödülü: 10.000 TL
  • İkincilik Ödülü: 7.500 TL
  • Üçüncülük Ödülü: 5.000 TL

About Mustafa CEBECİOĞLU

Mustafa CEBECİOĞLU 09.04.1992 Kabataş Doğumlu . Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarında (TCDD) çalışmakta. Ustasından (Fotoğraf Sanatçısı Mustafa BİNOL ) aldığı fotoğraf eğitimi ile fotoğrafçılık yapmakta ve fotoğrafçılık hakkında bildiğini öğretme çabasındadır.

İlginizi Çekebilir

SmithSonian Magazine Fotoğraf Yarışması

SmithSonian Magazine Fotoğraf Yarışması – SmithSonian Magazine 18th Annual Photo Contest – son katılım tarihi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir