Home / İnceleme / Asus Rog G531GU Kullanıcı İncelemesi

Asus Rog G531GU Kullanıcı İncelemesi

Asus Rog G531GU-AL012 Modelini hepsiburada sitesinden hemen hemen bir ay önce satın aldım. Ürün freedos geldi, windows 10 pro yükledim 1903 sürümden aşağısını kabul etmiyor haberiniz olsun. Üründen çok memnun kaldım. Performans ihtiyacım vardı fazlasıyla karşıladı. Özellikleri kısaca yazacak olursak ben fotoğrafçıyım bu yüzden çokça photoshop kullanıyorum ayrıca video kurgu işlerini yapıyorum. Bu bilgisayarı uygun gördüm aldım.
Özellikleri şöyle ; i7 9.Nesil işlemci 16 GB ram 512 GB SSD ve en önemlisi Nvidia GTX1660y6ti 6 GB ekran kartı var.

ASUS Rog G531GU-ALO12


Bilgisayarın oyun performansına diyecek yok. Görüntü muazzam. Oyunları en yüksek kalitede oynayabilirsiniz. Ben pek oyun oynamıyorum. Fotoğrafçılara kesinlikle önerebilirim İPS ekrana sahip olduğu için fotoğraflarınızı düzenlemede sıkıntı yaşamazsınız. Fotoğraf ve video için en iyi tercih bir macbook pro olacak fakat bu iş için o kadar bütçe ayıramayanlar için bu bilgisayarı öneririm.

Sorularınız için instagramdan ulaşabilirsiniz : @mustykte

About Mustafa CEBECİOĞLU

Mustafa CEBECİOĞLU 09.04.1992 Kabataş Doğumlu . Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarında (TCDD) çalışmakta. Ustasından (Fotoğraf Sanatçısı Mustafa BİNOL ) aldığı fotoğraf eğitimi ile fotoğrafçılık yapmakta ve fotoğrafçılık hakkında bildiğini öğretme çabasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir